Prodej, Rodinné domy, 220m² - Háj ve Slezsku - Jilešovice

Rodinný, Plocha užitná 292m²
Slezská, Háj ve Slezsku - Jilešovice
zpět na výpis

Ev.č.: 00488

Prodej, Rodinné domy, 220m² - Háj ve Slezsku - Jilešovice


Ostrava, Hlučín, Kravaře či Opava „co by kamenem dohodil“, a přitom poloha na kopci a kolem ticho, klid a nepopsatelný výhled. Poctivost, důmyslnost, nespočet dispozičního řešení a fantastická zahrada s ideální výměrou. Možná to všechno zní jako sen či pohádka… Tento aktuálně dvougenerační dům v obci Háj ve Slezsku, části Jilešovice, s nádherným výhledem na Hlučínské jezero, Vás ale přesvědčí o opaku!

Jste-li početná rodina toužící po odděleném bydlení v soukromí nebo jen prostě máte rádi větší místnosti a rozlehlé, třeba i otevřené prostory, pak se na chvíli zastavte a pozorně čtěte.

S potěšením Vám představuji exkluzivní nabídku prodeje poctivého dvoupodlažního rodinného domu s podlahovou plochou 220 m2 s nadstandardní garáží, rozsáhlým sklepem a nádhernou zahradou o výměře 898 m2. Dům je v původním, velice zachovalém a zcela čistém stavu určen k nastěhování či realizaci rekonstrukčních úprav dle vlastních představ. Nabízí navíc širokou škálu dispozičního řešení, přestaveb nebo rozdělení na samostatné bytové jednotky. Ty mohou být zajímavým řešením, jelikož každé podlaží disponuje obrovským rohovým balkónem, který je přístupný z obývacího a zároveň největšího pokoje. V rámci této úvahy zde mohou vzniknout minimálně dvě bytové jednotky s odděleným vstupem se dvěma garážemi. Dům samotný je vystavěn z masivních a poctivých pálených cihel, které jsou dnes opravdu k pohledání. Dům aktuálně disponuje dvěma koupelnami, dvěma toaletami, technickou místností s výlevkou ve sklepě. Dispozice obou podlaží je v tuto chvíli 4+1 se spíží, sociálním zázemím a rozsáhlou předsíní.
Projděte si fotogalerii, přiložené dispozice, začněte přemýšlet nad možnostmi rekonstrukčních úprav a dlouze neváhejte. Těším se na Vaše dotazy a osobní setkání, při kterém si vše detailně vysvětlíme a projdeme. Tip na závěr: Dovedete si představit tu prosklenou terasu přímo na střeše? Přístup je již přichystán…


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Opava
Plocha užitná
292 m²
Plocha zastavěná
141 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Okraj obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Výtah
ne
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední tuhá paliva

Lokalita
Slezská, Háj ve Slezsku - Jilešovice
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
1.039 m²
Počet podlaží
3
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Ne
Garáž
Ano
Balkón
ano (25m²)
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Jímka

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.