Prodej, Rodinné domy, 223m² - Horka I

Rodinný, Plocha užitná 223m²
Horka I 52
zpět na výpis

Ev.č.: 144-12-190

Prodej, Rodinné domy, 223m² - Horka I


Cítíte ve vzduchu to jaro? Také rádi čerpáte energii z přírody? Jestliže je pro vás relaxem posezení na rozkvetlé zahradě s jezírkem s rybami nebo pěstování zeleniny či bylinek třeba ve skleníku, určitě vás zaujme tato nemovitost.

Na pěkném pozemku 1886 m2 nabízíme původní dům v dobrém stavu, s velkým potenciálem na vytvoření pěkného bydlení či rekreace. Nemovitost, v tuto chvíli jednopodlažní s podlahovou plochou 95 m2, může být rozšířena o půdní vestavbu s využitím prostor ca 100 m2. Vedle toho se na pozemku nachází další stavby - garáž, dílna a stodola s celkovou zastavěnou plochou včetně nádvoří 461 m2. Dům je napojen na plyn, elektřinu, kanalizaci a vodu z vlastní studny. Přípojka na obecní vodovod je připravená a bude dokončena letos v létě. Vytápění plynovým kotlem s rozvody po celém domě bylo realizováno před dvěma lety.

Pěkná nemovitost v klidné obci nedaleko kladrubského hřebčína nabízí dostatek soukromí v původní zástavbě. V místě najdete obecní úřad, knihovnu, dětská hřiště, fotbalové hřiště či tenisový kurt. V dojezdové vzdálenosti jsou potom města Čáslav 13 km, Kutná Hora 15 km, Přelouč 14 km. S financováním vám pomůže majetkový konzultant společnosti 4fin, neváhejte si zavolat pro bližší informace či termín prohlídky.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Kutná Hora
Plocha užitná
223 m²
Plocha pozemku
1.886 m²
Plocha zahrady
1.425 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Komunikace
Asfaltová
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Plyn
Individuální
Topení
Ústřední plynové

Lokalita
Horka I 52
Velikost
3 pokoje
Plocha podlahová
95 m²
Plocha zastavěná
461 m²
Plocha dílen
128 m²
Budova
Smíšená
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Venkovská
Garáž
Ano
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.