Prodej, Rodinné domy, 760m² - Jedlová

Rodinný, Plocha užitná 760m²
Jedlová 103
zpět na výpis

Ev.č.: 144-12-432

Prodej, Rodinné domy, 760m² - Jedlová


Vítejte v kraji lesů, rybníků, kvetoucích luk a hojných pastvin, v kraji, který si zamiloval nejeden umělec. A není divu. Ač obec Jedlová ležící v blízkosti města Polička (12 km) či Bystré (5 km) nepatří k rušným turistickým místům (což se v dnešní době ukazuje jako nesporná výhoda), nabízí ve všech ročních obdobích nespočet benefitů, od koupání v čistých rybnících v létě, cyklistiky, po sběr hub nebo dlouhé procházky v nekonečných lesích. V zimních měsících se můžete věnovat klasickým sportům, od běžkování až po sjíždění pěkně upravených sjezdovek. Samotná obec přitom disponuje veškerým občanským vybavením, takže pokud hledáte dům k bydlení, splňuje tato nemovitost i tyto parametry.
Dům či chalupa, je určen k rekonstrukci, i přesto, že je stále obydlen. Šikovný „architekt“ jistě ocení možnost úprav podle vlastních představ. Pod omítkou se skrývá krásný a zdravý kámen, vrchní nástavba je z cihel, otevřela však prostor, který přímo vybízí k vybudování prostorné půdní vestavby. Dům byl postaven před válkou, v 70. letech prošel zásadní rekonstrukcí. Je značen dvěma čísly popisnými, avšak tvoří jeden funkční celek. Vytápěn je kotlem na tuhá paliva, který ohřívá vodu v radiátorech rozvedených do místností, voda je ohřívána v elektrickém bojleru. V přední části je vstupní veranda, chodba, kuchyň, menší pokoj za kuchyní, dále dvě velké a prostorné místnosti, vzadu pak koupelna, samostatná toaleta, menší předsíň a komora na potraviny. Chodbou je možné dojít až do vnitřního dvora a velké garáže. V zadní části označované jako vejminek jsou pak dvě obytné místnosti, koupelna a samostatná toaleta. Tato část nebyla dlouho využívána k bydlení, spíše jen k odkládání věcí. Za domem je kůlna a velká zahrada ohraničená stromovím z olší a podobných stromů a vede téměř až k břehu rybníka.
V každém případě si nemovitost můžete prohlédnout v naší virtuálně zpracované 3D prezentaci nebo také z ptačí perspektivy. Rádi vás nemovitostí provedeme také osobně.

Dům je k okamžitému nastěhování, financování za nejlepších podmínek vám rádi zprostředkujeme.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Svitavy
Velikost
5 a více pokojů
Plocha podlahová
292 m²
Plocha zastavěná
424 m²
Počet podlaží
1
Budova
Kamenná
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Venkovská
Energetická náročnost budovy
Míst k parkování
1
Garáž
Ano
Výtah
ne
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední tuhá paliva

Lokalita
Jedlová 103
Náklady na bydlení
1.500
Plocha užitná
760 m²
Plocha pozemku
3.253 m²
Plocha zahrady
2.829 m²
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Polosamota
Rok výstavby
1930
Zařízený
Ano
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Rozměry - výška stropu
260 m
Doprava
Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.