Prodej novostavby bungalovu 4+kk, 99m², terasou 50m² a 2x parkovací stání, pozemek 1016m² - Litichovice

Rodinný, Plocha užitná 99m²
Litichovice 38
zpět na výpis

Ev.č.: 00768

Prodej novostavby bungalovu 4+kk, 99m², terasou 50m² a 2x parkovací stání, pozemek 1016m² - Litichovice


Hledáte novostavbu rodinného domu u které si můžete upravit interiér dle vlastních představ? Pak je tato nabídka právě pro Vás. Nabízíme Vám novostavbu bungalovu obdélníkového tvaru se sedlovou střechou kolaudovaného v roce 2020 s krásným pozemkem a dokončenou terénní úpravou nedaleko Divišova.

Dům je vybudovaný v dispozici 4+kk a užitnou plochou 99 m2 s velkou terasou v ploše 50 m2 a 2 parkovacími stáními. V nemovitosti naleznete centrální pokoj (34,2 m2) připravený pro kuchyňský kout a obytnou místnost kde je připraven komín pro krbová kamna a okruh pro ohřev vody pro ústřední topení, dále 2 identické pokoje (13,6 m2) s výhledem přes francouzská okna na terasu a zahradu a 1 pokoj (10 m2). Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, toaleta a technická místnost (kotel, bojler).

Vytápění domu je prostřednictvím elektrického kotle + příprava krbových kamen v centrální místnosti. TUV zajišťuje elektrický bojler. Voda je z vlastní vrtané studny (rozbory vody jsou samozřejmostí). Odpad je řešený prostřednictvím vlastní ČOV a vyčištěnou vodu je dále možné využívat pro zahradu.

U domu jsou připravena 2 parkovací stání na vlastním pozemku na který se dostanete prostřednictvím automatické elektrické brány s dálkovým ovládáním.

Nemovitost je jako stvořená pro rodinu s dětmi, kde společně prožijete bezpočet šťastných okamžiků.

Wiki:
V obci Divišov se nachází mateřská škola o pěti třídách a základní škola o 11 třídách. Sídlo ze má lékárna, ordinace praktického a dětského lékaře a dům pro seniory s denním stacionářem. Pro veřejnost slouží čtyři obchody s potravinami, zeleninou, nápoji včetně jedné prodejny s noční otvírací dobou. Nachází se zde dvě restaurace (Na Radnici a u Sokola) a jedna vinárna, dva autoservisy s odtahovou službou, osobní dopravce s cestovní kanceláří, několik kadeřnictví a masérství včetně thajského. Pro veřejnost je i travnaté fotbalové hřiště, antukové tenisové kurty a několik dětských hřišť včetně malého zoo za obcí.

Financování této nemovitosti Vám zajistí náš finanční konzultant, který Vám bude k dispozici na prohlídce.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Benešov
Plocha užitná
99 m²
Plocha zastavěná
123 m²
Stav objektu
Novostavba
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Klidná část obce
Rok kolaudace
2020
Energetická náročnost budovy
Míst k parkování
2
Terasa
ano (50m²)
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální elektrické

Lokalita
Litichovice 38
Velikost
4 pokoje
Plocha pozemku
1.016 m²
Počet podlaží
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Rok výstavby
2020
Zařízený
Ne
Parkování
Ano
Komunikace
Asfaltová, Neupravená
Voda
Místní zdroj
Odpad
ČOV pro celý objekt

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.