Prodej, Rodinné domy, 120m² - Nový Hrozenkov

Rodinný, Plocha užitná 120m²
Nový Hrozenkov
zpět na výpis

Ev.č.: 00357

Prodej, Rodinné domy, 120m² - Nový Hrozenkov


Ticho, nepopsatelně krásná příroda, šumící les i zurčící potůček, je prostě "kýč", naprosto neodolatelný, zaznělo z úst kolemjdoucího turisty... A musím mu dát stoprocentně za pravdu! Kombinace malebné přírody v oblasti Vsetínských Vrchů s touto nemovitostí, která může splnit veškeré požadavky celoročního bydlení, stejně tak jako sezónní chaty, je opravdu zajímavým skvostem... Nadešla doba oddychu, relaxu, letního grilování a chatařiny obecně, a tak je nejvyšší čas, představit Vám bližší podrobnosti této neobvyklé nabídky...

V místě, kde je prodej nemovitosti jakéhokoliv typu naprosto ojedinělý, se nyní majitelé rozhodli po letech svou nemovitost přenechat někomu dalšímu. Někomu, kdo se o ni bude starat stejně dobře a s láskou, jako to dělávali oni.

Řeč je o tomto krásném dobově stylovém rodinném domku v místní části Vranečka v Novém Hrozenkově. Tato poctivá podsklepená jednopodlažní stavba s obytným podkrovím o užitné ploše bezmála 120 m2 s pozemky o celkové rozloze přes 1.500 m2 a přilehlými budovami, pojme s přehledem početnou rodinu. Spodní část skládající se ze vstupní chodbičky s technickou místností a toaletou, dále pak prostorné kuchyně s jídelním stolem, komory a koupelny i dvou dalších obývacích místností, je spolehlivě připravena k okamžitému užívání. Vyjdete-li po schodišti nahoru, zjistíte, že dalšího prostoru "pod střechou" je zde na rozdávání, jen bude chtít částečně dotvořit v pokoje dle vlastních představ. Ty jsou ovšem rozděleny a připraveny! Milým překvapením Vám pak bude terasa přístupná právě z horního podlaží, která nabízí opravdu "božský" pohled na okolní vrchy. Přijeďte se na ně ale podívat osobně. Společný čas na houby asi mít nebudeme, ale tuhle parádní nemovitost spolu s jejím blízkým okolím Vám mile rád představím.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Vsetín
Plocha užitná
120 m²
Plocha zastavěná
395 m²
Počet podlaží
3
Budova
Smíšená
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Ochrana
CHKO
Sklep
ano
Telekomunikace
Satelit
Voda
Místní zdroj
Odpad
Jímka

Lokalita
Nový Hrozenkov
Velikost
3 pokoje
Plocha pozemku
1.532 m²
Plocha zahrady
954 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Terasa
ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.