Prodej, Rodinné domy, 140m² - Odry

Rodinný, Plocha užitná 140m²
Pramenní, Odry
zpět na výpis

Ev.č.: 00328

Prodej, Rodinné domy, 140m² - Odry


Také jste už někdy měli ten sen, kdy se budíte ve svém krásně zmodernizovaném rodinném domě a vycházíte ještě v pyžamu na terasu, usedáte ke krásně vonící kávě, křupavému croissantu a vychutnáváte si tu vytouženou pohodu a klid? Ano, povede k tomu ještě v celku dlouhá cesta, ale příležitost je to výjimečná!

Rád bych Vám touto cestou představil starší, avšak poctivě stavěný dvougenerační rodinný dům, který si začíná hledat svého nového majitele. Dům o celkové užitné ploše 140 m², stojící na ulici Pramenní v obci Odry, disponuje krásně placatou zahradou o rozloze 671 m² a doslova vyzývá k dispoziční i designové přestavbě dle vlastních představ. Vaší fantazii se zde meze v celku nekladou, a tak se šikovný a důmyslný kutil zcela jistě vyřádí! K domu navíc náleží také přilehlá garáž (26 m²) či sklep (41 m²), takže o vašeho čtyřkolého mazlíčka i přebytečné sezonní vybavení, bude dobře postaráno, úložných prostor je zde totiž opravdu nespočet.

Pojďte si projít fotogalerii, prostudovat dispoziční řešení dle přiložených půdorysů, zavolat si pro podrobnější informace a domluvit se na prohlídce. Společně se svým kolegou finančním poradcem jsme Vám plně k dispozici. Vzhledem k tomu, že od majitele nemáme k dispozici průkaz energetické náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět en. třídu G.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Nový Jičín
Plocha užitná
140 m²
Plocha zastavěná
229 m²
Počet podlaží
3
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Počet garáží
1
Komunikace
Betonová, Asfaltová
Voda
Místní zdroj
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva

Lokalita
Pramenní, Odry
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
900 m²
Plocha zahrady
671 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Garáž
Ano
Sklep
ano (41m²)
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.