Prodej rodinného domu v obci Okříšky

Rodinný, Plocha užitná 150m²
B. Němcové 277, Okříšky
zpět na výpis

Ev.č.: 00993

Prodej rodinného domu v obci Okříšky


Prostorný a velice chytře řešený rodinný dům s garáží a prostornou zahradou Vám nabízíme v obci Okříšky vzdálené pouhých 10 km od města Třebíč. Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě v centru obce a díky nedalekému nádraží a silničnímu spojení nabízí vynikající dopravní napojení.
Rodinný dům je díky svojí velikosti a rozdělením na dvě samostatně obytná podlaží s vlastními vstupy vhodnou příležitostí pro realizaci vlastního bydlení i pro početnější rodinu s dostatečným soukromím. Nemovitost nabízí novému majiteli realizovat přestavbu vnitřních částí nemovotosti dle svých představ, kdy střecha a okna s dvojsklem jsou již po nedávné rekonstrukci.
Vytápění je řešeno plynovými a krbovými kamny, kdy nemovitost je připojena k veškerým IS.
Dostatek úložného prostoru nabízí prostorný sklep s technickou místností a několik samostatných komor.
Pohodlné parkování s dílnou je zajištěno ve vlastní garáži (25 m2) a prostorná příjemná zahrada se skleníkem, hospodářskými budovami a ovocnými stromy zajišťuje dostatečný prostor pro relaxaci i zahradničení.
Městys Okříšky má dobrou občanskou vybavenost, děti mohou docházet do mateřské školy, na základní školu I. a II. stupně. Nachází se zde zdravotní středisko, obvodní lékaři, dětská lékařka, stomatologická ordinace, rehabilitace a lékárna. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž stanice Policie ČR, bankomat České spořitelny a pošta.
Pro využití volného času je k dispozici sokolovna, tělocvična ZŠ, travnaté fotbalové hřiště, víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem, tenisové kurty, hokejové kluziště, sportovní střelnice, rybník Pilný se zázemím pro rekreaci a 4 dětská hřiště. Kulturní vyžití v městysi nabízí knihovna, různé zájmové spolky a sportovní organizace.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat! S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Třebíč
Plocha užitná
150 m²
Počet podlaží
2
Budova
Cihlová
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Garáž
Ano
Sklep
ano
Telekomunikace
Internet, Satelit
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva

Lokalita
B. Němcové 277, Okříšky
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
1.053 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Balkón
ano (12m²)
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.