Prodej, Rodinné domy, 260 m² - Opatov

Rodinný, Plocha užitná 260 m²
Opatov 96
zpět na výpis

Ev.č.: 14422085

Prodej, Rodinné domy, 260 m² - Opatov


Tento dům, který vám chceme nabídnout ke koupi, nabízí moderní a pohodlné bydlení na poctivých historických základech. Nachází se v obci Opatov v Čechách, kde naleznete všechny dostupné služby, které si jen lze představit - Základní i mateřskou školu, obchody, zdravotní středisko, stylovou restauraci s bowlingovou dráhou. Také společenský život zde, s téměř 1200 obyvateli, je velmi pestrý a bohatý – sportovní činnost nebo populární motokros. A pokud se vám zasteskne po městských radovánkách, Svitavy a Česká Třebová jsou téměř za humny. Četné vlakové i autobusové spoje spolehlivě zařídí pohodlný dojezd. Přitom bezprostřední okolí s bezpočtem cyklostezek či cest a cestiček vedoucích lesy a malebnou krajinou s rybníky, má také co nabídnout.
V roce 2020 dům prošel kompletní rekonstrukcí – výměna přípojek plynu, vody, odpadu, podlah a především celého elektrického vedení. Také venkovní úpravy byly provedeny velkoryse – nová plastová okna, omítka, nové vchodové dveře. Přilehlá stodola o zastavěné ploše 108 m2 byla osázena novými dřevěnými vraty. Do technických místností je zavedena elektřina. Svým řešením může dům splňovat parametry bezbariérového bydlení. Pokud by vám však stávající místnosti o podlahové ploše téměř 160 m2 nestačily, půdní prostor se přímo nabízí, aby zde vznikly další pokoje. Jeden z nich je možné využívat, protože byla započata rekonstrukce. Dokončení však čeká na nového majitele.
Přestože je nemovitost ihned k nastěhování, do vlastnictví ji bude možné převést až koncem srpna tohoto roku. Podrobnější podmínky bude možné definovat při osobním jednání.
Těšíme se na Vás při prohlídkách, kde vám ráda poskytnu další důležité informace nebo zodpovím vaše dotazy.
Samozřejmostí při prodeji je zajištění nejvýhodnějšího financování. Při větším zájmu o nemovitost proběhne tzv. aukce, to znamená, že přednost bude mít nejvyšší nabídka.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Svitavy
Plocha užitná
260 m²
Plocha pozemku
621 m²
Plocha zahrady
284 m²
Počet podlaží
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Energetická náročnost budovy
Bezbariérový
ano
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik

Lokalita
Opatov 96
Velikost
3 pokoje
Plocha podlahová
160 m²
Plocha zastavěná
332 m²
Užitná plocha přízemí
260 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Klidná část obce
Rok výstavby
1932
Zařízený
Částečně
Míst k parkování
2
Garáž
Ano
Výtah
ne
Telekomunikace
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.