Prodej, Rodinné domy, 300m² - Opatov

Rodinný, Plocha užitná 300m²
Opatov 96
zpět na výpis

Ev.č.: 00253

Prodej, Rodinné domy, 300m² - Opatov


Jste milovníky domácích zvířat, od těch nejmenších až po ty velké? Potom zbystřete. Nabízená nemovitost, bývalá zemědělská usedlost, přináší mnoho možností a výhod.
Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+kk, stojící na pozemku velikosti 621 m2. K domu patří stodola a kolna, elektrifikovaná, s možností komerčního využití. Na zahradu z jižní strany bezprostředně navazuje rovinatý pozemek velikosti 1954 m2, který je nyní na prodej za cenu 690.000 Kč včetně provize. Tento pozemek je dle územního plánu možné využít pro výstavbu rodinného domu. Pro zájemce o obě nemovitosti (dům se zahradou a stavební pozemek) je připravena zajímavá sleva. Nemovitost je napojena na všechny sítě, pouze splašková voda je svedená do žumpy. Dům je jednopodlažní, nepodsklepený, se sedlovou střechou a půdním prostorem s malou podkrovní místností. Střecha i krovy jsou v dobré kondici, což je možné využít, v případě potřeby, k pozdějšímu vybudování půdní vestavby. Dům je v původním stavu, jen bylo zřízeno v průběhu let ústřední vytápění na zemní plyn a tuhá paliva a koupelna a splachovací záchod. Ohřev vody je přes elektrický bojler.
V obci je dostupná veškerá občanská vybavenost, včetně základní školy 2. stupně. Byl vypracován nový znalecký posudek, kde je stanovena na 2.200 tis. Kč. Neváhejte a žádejte podrobné informace o této nemovitosti.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Svitavy
Plocha užitná
300 m²
Plocha pozemku
621 m²
Počet podlaží
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Energetická náročnost budovy
Míst k parkování
3
Výtah
ne
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik

Lokalita
Opatov 96
Velikost
3 pokoje
Plocha podlahová
120 m²
Plocha zastavěná
621 m²
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Klidná část obce
Rok výstavby
1940
Zařízený
Ne
Parkování
Ano
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.