Prodej, Rodinné domy, 347 m², pozemek 5402 m², Osek u Duchcova

Rodinný, Plocha užitná 347m²
Tyršova, Osek
zpět na výpis

Ev.č.: 00282

Prodej, Rodinné domy, 347 m², pozemek 5402 m², Osek u Duchcova


Rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami, se zahradou a dalšími pozemky, rozkládajícími se nad městečkem, se nachází v klidné části Oseka u Duchcova.

Byt v přízemí (76 m²) je koncipován jako 2+1, byt v patře (85 m²) jako 4+1. Technické zázemí tvoří suterén a přístavek o celkové ploše 165 m², kdy 96 m² je garáž pro 2-3 vozy s vraty na elektrický pohon, a dále jsou zde kotelna, několik skladových místností a koupelna se sprchovým koutem. Posledním podlažím je půdní prostor, v současnosti bez účelového využití.

V roce 2002 prošel dům celkovou rekonstrukcí základů a dostavbou, v letech 2007-2015 následovaly rekonstrukce dílčí (plastová okna, radiátory, plynový kotel, vnitřní elektroinstalace, sanační omítky, nové potrubí vody a kanalizace).
Z domu a rozsáhlého pozemku (5402 m²), který je možné rozdělit na tři stavební parcely, je krásný výhled do krajiny s dominantou hor v pozadí.

Osek u Duchcova byl vždy významným historickým centrem na obchodní stezce do Saska, dodnes je významným turistickým cílem jak zdejší klášter cisterciáků z počátku 13. století, tak malebné okolí a další atrakce: Teplický Semmering, lanové 3D bludiště přímo ve městě nebo zřícenina hradu Rýzmburk za ním.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Teplice
Plocha užitná
347 m²
Počet podlaží
3
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Rok kolaudace
2002
Zařízený
Částečně
Počet garáží
2
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Tyršova, Osek
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
5.915 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Garáž
Ano
Počet bytů
2
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.