Prodej rodinného domu v Ostravě

Rodinný, Plocha užitná 260m²
Ostrava - Slezská Ostrava
zpět na výpis

Ev.č.: 00984

Prodej rodinného domu v Ostravě


Hledáte dům k bydlení, případně k podnikání jen kousek od centra Ostravy, přesto s dostatkem soukromí? Rodinný dům, který Vám chci nabídnout se nachází v okrajové části Slezské Ostravy, s výbornou dostupností do centra. Svým umístěním mimo obytné centrum nabízí bydlení s minimem sousedů, avšak dostupnost všech služeb je výborná.
Dům byl postaven v roce 1925, po léta je udržován a průběžně renovován. Svou dispozicí a vybavením nadchne hlavně příznivce rustikálního stylu. U domu je vzrostlá okrasná zahrada, s jezírkem vybízející k romanticky stráveným večerům.
V přízemí domu se nachází stylová, plnohodnotně vybavená kuchyň se spižírnou, dále pracovna a prostorný obývací pokoj, kde si jistě u praskajícího dřeva, hořícího v krbu, vychutnáte dobrou knihu, kterých je v tomto pokoji dostatek. Zároveň se můžete přímo z pokoje, případně z navazující zastřešené terasy, kochat krásným výhledem do zahrady, jejíž dominantou je táhlé jezírko s rybkami. Tento pohled je velmi příjemný a uklidňující.
Zahrada je členitá se spoustou malých zákoutí, vodopády a posezení s grilem či udírnou,
V domě je několik pokojů a koupelen, proto je možné dům využít jednako jako rodinný dům pro více generací se samostatnými pokoji se sociálním zařízením, nebo také ke komerčnímu využití jako penzion případně zrekonstruovat na několik bytů a v neposlední řadě také celkově využívat jako komerční nemovitost.
Ve sklepních prostorách domu nalezneme technické zázemí celého domu a bazén U domu je také letní kuchyně pro obsluhu venkovních teras a zimní zahrada.
Celý dům je koncipován v rustikálním stylu, a na doplňcích domu je vidět nejen kvalitní kovářská práce na kovaných zábradlích, ale také dobře odvedená práce tesařů ať už se týká přiznaných trámů stropní konstrukce, či dřevěného obložení vnitřních prostor domu.
U domu je dostatek parkovacích míst, což zajišťuje pohodové parkování ať už dům budete využívat k jakýmkoliv účelům, jak k bydlení, tak i k podnikání.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Ostrava-město
Plocha užitná
260 m²
Plocha zastavěná
116 m²
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Rok výstavby
1925
Parkování
Ano
Terasa
ano
Sklep
ano
Telekomunikace
Satelit
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Septik

Lokalita
Ostrava - Slezská Ostrava
Velikost
Atypický
Plocha pozemku
730 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
Balkón
ano
Bazén
ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední tuhá paliva, Jiné

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.