Prodej, Rodinné domy, 224m² - Polička - Dolní Předměstí

Rodinný, Plocha užitná 224m²
Starohradská 297, Polička - Dolní Předměstí
zpět na výpis

Ev.č.: 00918

Prodej, Rodinné domy, 224m² - Polička - Dolní Předměstí


Tento dům, jehož majitel dlouho váhal s prodejem, splňuje základní kritéria pro bydlení. My Vám však předkládáme skvělou příležitost, jak z této běžné nemovitosti vystavět jedinečné, krásné a komfortní bydlení, nacházející se téměř v centru Poličky, a s veškerou občanskou vybaveností v bezprostřední blízkosti. To lze vyčíst i z hotové architektonické studie, která je rovněž předmětem prodeje a je již zahrnuta v ceně. Další skvělou možností je vybudování dvou samostatných bytových jednotek. Na domě byla započata rekonstrukce – vybudování podkroví s kompletně novými krovy a novou střechou. Část domu je zateplená. Ať už nový majitel využije hotový projekt nebo přistoupí k vlastnímu pojetí, vždy může vycházet z již započatého stavebního povolení.
V současné době je v přízemí kuchyň a dva pokoje vytápěné krbovými kamny, dále koupelna a toaleta, ohřev teplé vody je elektrickým bojlerem. Dům obývá mladá rodina a je na dohodě s budoucím majitelem, kdy se odstěhuje. K zadní části domu náleží zahrada s vjezdem z ulice. Nyní je využívána především jako parkovací místo pro automobil. V domě je zavedena elektřina, voda, odpad do veřejné kanalizace. Plyn je vyvedený před domem.
Pokud Vás možnost koupě domu zaujala a patříte k těm, kteří již dlouho hledají, neváhejte. Levnější už to nebude. A v Poličce, kde v nabídce nemovitostí téměř nic nenaleznete, toto pravidlo platí dvojnásob. Úrokové sazby, neplacení daně z nabytí a další pobídky přímo vybízí využít šance a rozhodně koupi domu neodkládat. S financováním Vám pomohou kolegové z naší společnosti.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Svitavy
Plocha užitná
224 m²
Plocha pozemku
297 m²
Plocha zahrady
137 m²
Počet podlaží
2
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Řadový
Zástavba
Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy
Sklep
ano (10m²)
Telekomunikace
Internet
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Starohradská 297, Polička - Dolní Předměstí
Velikost
2 pokoje
Plocha podlahová
214 m²
Plocha zastavěná
157 m²
Užitná plocha přízemí
117 m²
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Rušná část obce
Rok výstavby
1935
Zařízený
Částečně
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Topení
Lokální tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.