Prodej, Rodinné domy, 207m² - Šenov

Rodinný, Plocha užitná 207m²
Datyňská, Šenov
zpět na výpis

Ev.č.: 00361

Prodej, Rodinné domy, 207m² - Šenov


Tam, kde kdysi stával traktor i další zemědělské stroje, dnes stojí v létě hojně využívaný bazén. Místa, která byla před lety běžně využívána pro chov dobytka či sklad sena a zemědělského vybavení, dnes nabízí zase obrovské prostory s nespočetným množstvím využití. Jste-li početná nebo snad více generační rodina hledající klidné a slušné domácí útočiště, nebo snad podnikatel toužící po skloubení vlastního bydlení s kvalitními podnikatelskými prostory, pak jste na správné adrese! A to i přesto, je-li Váš záměr ještě trochu specifičtější, protože specifik a výhod nabízí tato netradiční a extrémně zajímavá nemovitost opravdu nepřeberné množství! Rád Vás o tom v krátkosti a co mi text dovolí, přesvědčím…

Dovolte mi nabídnout Vám ke koupi tento, jak již bylo řečeno, netradiční, atypicky řešený a extrémně prostorný rodinný dům s nádhernou zahradou i krytým parkovacím stáním na ulici Datyňská v obci Šenov. Dům, který postupně procházel rekonstrukcí i částečnou venkovní revitalizací o celkové užitné ploše lehce přes 200 m² nabízí nejen další budovy či místnosti ve svém suterénu, ale především pak také rozsáhlou zahradu okolo domu o ploše 1.416 m² (pole v zadní části nepočítaje). Jako takový je dům rozdělen na dvě části (přízemní a podkrovní), které jsou obě přístupny jak společným, tak venkovním odděleným schodištěm. Přízemí o dispozici 3+1 je v původnějším, ale čistém a velice dobře udržovaném stavu, kompletně zateplené podkroví, řešené jako 4+1, bylo před lety dobudováno. Obrovskou devízou tohoto bydlení jsou nízké měsíční náklady na provoz domu, které z velké části zajišťuje také přítomnost a využití tepelného čerpadla IVT. Vzhledem k tomu, že od majitele nemáme k dispozici průkaz energetické náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět en. třídu G.

Hledáte-li klidné bydlení a je Vás mnoho nebo se Vám zalíbila myšlenka podnikatelského impéria s využitím přilehlých budov a pozemků, neváhejte se na mne kdykoliv obrátit. Při dobré vůli a troše šikovnosti navíc můžete vzadu na pozemku klidně i přistavět další dům, ale o tom si s Vámi rád blíže povykládám na prohlídce. Už nyní se těším na Vaše dotazy a prohlídky.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Ostrava-město
Plocha užitná
207 m²
Plocha zastavěná
364 m²
Počet podlaží
3
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Terasa
ano (12m²)
Sklep
ano
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Jiné

Lokalita
Datyňská, Šenov
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
5.179 m²
Plocha zahrady
1.416 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Okraj obce
Energetická náročnost budovy
G
Míst k parkování
5
Výtah
ne
Bazén
ano
Komunikace
Betonová, Dlážděná
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Septik

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.