Prodej, Rodinné domy, 652m² - Stašov

Rodinný, Plocha užitná 652m²
Stašov 80
zpět na výpis

Ev.č.: 144-12-496

Prodej, Rodinné domy, 652m² - Stašov


Našli jsme pro vás skvělou nemovitost, určenou především pro chovatele koní, dobytka, zkrátka hospodáře, kteří chtějí podnikat v tomto oboru a na velké ploše, čítající více než 13 hektarů, bezprostředně navazujících na prodávaný dům (polnosti nejsou zahrnuty v ceně, následný odkup za dohodnutou cenu je však možný). Za domem se nachází ovocná zahrada a velká stodola nabízející široké využití. Stav střechy a krovů je u obou staveb ve velmi dobré kondici. Samotný dům je určen k rekonstrukci, místnosti jsou vyvýšeny a přesto, že jsou bez izolací, je v nich sucho. Dům je částečně podsklepen, sklep s pěkným klenutým stropem je suchý a nabízí rovněž další možnosti. Půda je velmi prostorná, také zde je možné vybudovat obytné místnosti.
Dům o šesti místnostech je vytápěn centrálně kotlem na tuhá paliva. Odpad je veden do septiku se vsakem. Dům je obklopen bujnou vegetací, po prořezání na vás vykoukne objekt, který má velký potenciál.
Obec Stašov se nachází zhruba 12 km od Poličky a 20 km od Svitav. Dojezdová vzdálenost z Brna je 70 km. Je to malebná obec v mírném údolí pramene potoka Křetínka, s mnoha rybníky, s domy posetými po svazích. Má zhruba 250 obyvatel, je to však ráj pro turisty, cyklisty nebo lidi toužící po klidu a zdravém ovzduší. Pro majitele či milovníky koní a koňských vyjížděk se tu nabízí nádherné a dlouhé cesty polní nebo lesní. Asfaltové silnice jsou také ideální, neboť tu chybí obvyklý silniční provoz.
Na domě neváznou žádné závazky, rádi vám pomůžeme s vyřízením hypotéky


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Svitavy
Plocha užitná
652 m²
Plocha pozemku
4.056 m²
Plocha zahrady
3.712 m²
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Typ domu
Přízemní
Zástavba
Venkovská
Energetická náročnost budovy
Garáž
Ano
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Jímka

Lokalita
Stašov 80
Velikost
5 a více pokojů
Plocha podlahová
320 m²
Plocha zastavěná
974 m²
Počet podlaží
1
Budova
Smíšená
Poloha objektu
Samostatný
Rok výstavby
1924
Zařízený
Částečně
Počet garáží
1
Doprava
Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.