Rodinný dům nedaleko Kerského lesa

Rodinný, Plocha užitná 114 m²
Velenka 93
zpět na výpis

Ev.č.: 14422952

Rodinný dům nedaleko Kerského lesa


Dobrý den, v rámci našeho ALL INCLUSIVE servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi podsklepený rodinný dům ležící v obci Velenka vzdálené 30 km od Hlavního města. Dům prošel rekonstrukcí vnitřních prostor, včetně podlah, omítek, oken, dveří, rozvodů elektrického proudu, osazením kombinovaného kotle, moderní kuchyně, koupeny, WC a vestavěných skříní.
V přízemní části naleznete velký obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s podlahovým vytápěním a samostatné WC. V prvním patře pak ložnici s terasou, dva dětské pokoje a půdu, ve které lze vybudovat další pokoj. K domu náleží předzahrádka s výměrou 65 m2 a sklep o výměře 23 m2.
Obec Velenka se nachází nadosah od Prahy (dopravní dostupnost je cca 20 min po dálnici D11, nebo přímý autobusový spoj v rámci PID na metro trasy B stanice Černý Most, z obce Poříčany je pak vlakové spojení). Tuto lokalitu ceněnou zejména pro jedinečný přírodní park Kersko-Bory si oblíbil i spisovatel Bohumil Hrabal, jehož věhlasná Hájenka, místo děje filmu Jiřího Menzela Slavnosti sněženek je v docházkové dostupnost. Stejně tak i Svato-josefský minerální pramen. V Kerském lese je též prohlášena evropsky významná lokalita Kerské rybníčky. Při západním pomezí přírodního parku také leží národní přírodní památka Slatinná louka u Velenky.
Občanskou vybavenost nabízí blízká obec Sadská, kde se nachází kompletní občanská vybavenost včetně obchodu se smíšeným zbožím, mateřské školka, škola a lékař.

Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu o dům nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Nymburk
Plocha užitná
114 m²
Stav objektu
Po rekonstrukci
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
Výtah
ne
Sklep
ano (23 m²)
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Velenka 93
Velikost
4 pokoje
Plocha pozemku
167 m²
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Ano
Terasa
ano (10 m²)
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické, Podlahové

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.