Prodej, Rodinný dům Velká Dobrá

Rodinný, Plocha užitná 134m²
Karlovarská, Velká Dobrá
zpět na výpis

Ev.č.: 00915

Prodej, Rodinný dům Velká Dobrá


Hledáte projekt rodinných domů, který se vymyká průměrnému standardu? Toužíte po bydlení v přírodě v energeticky VELMI ÚSPORNÉM PASIVNÍM DOMĚ - bungalovu na prostorné parcele? Máte zájem o úsporu v podobě bonusů z dotací na vytápění nemovitosti? Pojďte se blíže seznámit s moderní nemovitostí v obci Velká Dobrá, západně od Prahy, s lesem a cyklostezkou za domem a perfektní dostupností do Kladna i Prahy.

Výstavbou pěti pasivních domů vznikne ideální rodinné bydlení v soukromí malého projektu v okrajové části obce. Jednopodlažní dům s plánovanou dispozicí 5+kk a užitnou plochou 134 m2 vyroste na pozemku 1168 m2 a představuje zdravou stavbu pro náročné klienty. Velkým komfortem a energetickou úsporou je rekuperační jednotka s modulem na chlazení, podlahové vytápění a tepelné čerpadlo pro ohřev vody. Klidu bydlení napomáhají protihluková okna a zvuková izolace Akustop. Místem pro relaxaci a dotek s přírodou se jistě stane krásná terasa za domem s otevřeným prostorem vlastní zahrady, přístupná skrz velká francouzská okna přímo z obývacího pokoje. Na vlastním pozemku u domu pohodlně zaparkujete 2-4 auta. Nespornou výhodou nemovitosti je i připojení na obecní vodovod i kanalizaci.

V celkové částce s DPH je zahrnuta cena pozemku i realizace vlastní výstavby, včetně finálních povrchů a sanity, bez kuchyňské linky. Zároveň máte možnost ve spolupráci s projektantem upravit vnitřní vybavení a případné dispoziční změny přesně podle Vaší fantazie a potřeb.

V obci Velká Dobrá se nachází mateřská a základní škola, pošta, úřad, několik restaurací, obchodů i krásných dětských hřišť. V blízkosti projektu povede cyklistická stezka a příjemné budou i procházky v okolí izotopického rybníčku a blízkého lesa. Další občanská vybavenost je v pouhých 5 minut vzdáleném Kladně a díky dosahu dálnice D6 jste za 15 minut na letišti či v Praze.

Neváhejte a zavolejte si pro více informací i nabídky financování.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Kladno
Nízkoenergetický
ano
Plocha pozemku
1.168 m²
Plocha zahrady
803 m²
Stav objektu
Projekt
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Okraj obce
Datum nastěhování
30. září 2021
Zahájení prodeje
1. březen 2021
Rok výstavby
2021
Parkování
Ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Jiné

Lokalita
Karlovarská, Velká Dobrá
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
134 m²
Plocha zastavěná
204 m²
Užitná plocha přízemí
134 m²
Budova
Dřevěná
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Datum ukončení výstavby
30. září 2021
Rok kolaudace
2021
Energetická náročnost budovy
A
Terasa
ano (23m²)
Telekomunikace
Satelit
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.