Prodej, Rodinné domy, 172m² - Velká Polom

Rodinný, Plocha užitná 172m²
Budovatelů, Velká Polom
zpět na výpis

Ev.č.: 00225

Prodej, Rodinné domy, 172m² - Velká Polom


Ostrava, Hlučín, Kravaře či Bílovec a dnes už také Opava „co by kamenem dohodil“, a přitom poloha na kopci a kolem ticho, klid a nepopsatelný výhled. Poctivost, důmyslnost, nespočet dispozičního řešení a fantastická zahrada s ideální výměrou. Možná to všechno zní jako sen či pohádka… Tento aktuálně dvougenerační dům ve Velké Polomi, obci s celkovými 2.073 obyvateli, Vás ale přesvědčí o opaku!

Jste-li početná rodina toužící po odděleném bydlení v soukromí nebo jen prostě máte rádi větší místnosti a rozlehlé, třeba i otevřené prostory, pak se na chvíli zastavte a pozorně čtěte, nebo se nechte provést naší videoprohlídkou.

S potěšením Vám představuji exkluzivní nabídku prodeje dvoupodlažního rodinného domu s podlahovou plochou 172 m2 s nadstandardní garáží, rozsáhlým sklepem a nádhernou zahradou o výměře 685 m2. Dům je v původním, velice zachovalém a zcela čistém stavu určen k nastěhování či realizaci rekonstrukčních úprav dle vlastních představ. Nabízí navíc širokou škálu dispozičního řešení, přestaveb nebo rozdělení na samostatné bytové jednotky. Ty mohou být zajímavým řešením, jelikož každé podlaží disponuje obrovským balkónem, který se rozléhá přes dvě místnosti. V rámci této úvahy zde mohou vzniknout minimálně dvě bytové jednotky s odděleným vstupem se dvěma garážemi. Dům samotný je vystavěn z masivních stěn, které jsou dnes opravdu k pohledání. Parketové podlahy v domě jsou navíc ve skvělém stavu a v případě zájmu, je možné je bez problému zachovat. Dům aktuálně disponuje dvěma koupelnami, dvěma toaletami, technickou místností s výlevkou, sklepem, kuchyní s komorou a celkem dalšími 8 místnostmi k dennímu užívání.

Nechte se domem a jeho okolím provést jako v pohádce, projděte si fotogalerii, přiložené dispozice a návrhy možných rekonstrukčních úprav a dlouze neváhejte. Těším se na Vaše dotazy a osobní setkání, při kterém si vše detailně vysvětlíme a projdeme.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Ostrava-město
Plocha užitná
172 m²
Plocha pozemku
811 m²
Plocha zahrady
685 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Balkón
ano (20m²)
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Septik

Lokalita
Budovatelů, Velká Polom
Velikost
5 a více pokojů
Plocha podlahová
172 m²
Plocha zastavěná
126 m²
Počet podlaží
3
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Ne
Garáž
Ano
Výtah
ne
Sklep
ano
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední plynové

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.