Prodej, Rodinné domy, 100m² - Votice

Rodinný, Plocha užitná 100m²
K Rákosníku, Votice
zpět na výpis

Ev.č.: 00515

Prodej, Rodinné domy, 100m² - Votice


Chcete žít v dosahu přírody, nerušeně si užívat klid a soukromí a přitom v místě s výbornou občanskou vybaveností? V jihozápadní části Benešovska se nachází malebné město Votice s okolím plným kopcovitých lesů a rozkvetlých luk. Zde již probíhá výstavba UNIKÁTNÍCH PASIVNÍCH ZDĚNÝCH řadových domů (PENB A). Snad každý z Vás ocení vkusné zpracování a celkový výraz tohoto zajímavého projektu, praktičnost interiéru, klid, soukromí a především nízké provozní náklady. Jednopodlažní dům s výměrou 100m2 a dispozicí 4+kk, jsou zaručeně snem většiny rodin, které zde naleznou svůj nový domov nebo jen občasný únik z ruchu velkoměsta. Terasa, přístupná přes posuvné nízkoprahé okno z obývacího pokoje na rovinatou zahradu, bude jistě Vaším lákavým útočištěm po namáhavém pracovním dni. Bonusem je přístup na zahradu i z její zadní části. Teplo domova a zdravé vnitřní prostředí, Vám zajistí rozvody vzduchotechniky s rekuperační jednotkou a el.podlahové topení s pomocí fotovoltaických panelů, které vyrábí elektřinu sami. Na vlastním pozemku u domu pohodlně zaparkujete 2 auta.
K uvedené ceně domu vč. pozemku si připočítáte pouze designové komponenty (finální povrchy podlah, sanitu, interiérové dveře a kuchyňskou linku…celkový náklad dle náročnosti klienta 250-450 tis Kč), které Vám umožní zútulnit si Váš nový domov dle vlastní fantazie a potřeb.
Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost- kvalitní ZŠ i MŠ, zdravotní i sportovní zařízení, knihovna, kino, pošta, prodejna LIDL. Ve volných chvílích můžete navštívit místní Motýlárium nebo si zajít k nedalekému jezírku. Dopravně Vás mile překvapí dojezd do 50 min vlakem na hlavní nádraží v Praze (pásmo 7 PID) nebo do 30km vzdáleného Tábora. Motoristy čeká směrem na Prahu asi 45 minutová jízda na metro Roztyly. Vášnivé turisty a cyklisty uchvátí neodolatelná příroda přes značené trasy na nádherná místa, jako jsou zámek Konopiště nebo Louňovice pod Blaníkem. Sportovní nadšenci uvítají místní lukostřeleckém klub nebo si mohou zalyžovat v blízkém Skiareálu Monínec.
Neváhejte, volné jsou již jen 2 domy, kolaudace zima 2020. Zavolejte nám pro více informací a nabídky financování.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Benešov
Plocha užitná
100 m²
Stav objektu
Novostavba
Typ domu
Přízemní
Zástavba
Venkovská
Rok výstavby
2019
Zařízený
Ne
Terasa
ano (20m²)
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální elektrické

Lokalita
K Rákosníku, Votice
Velikost
4 pokoje
Plocha pozemku
440 m²
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Řadový
Rok kolaudace
2020
Energetická náročnost budovy
Bezbariérový
ano
Komunikace
Dlážděná
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.