Prodej rozestavěné stavby domu, 237m² , Újezd nad Zbečnem

Rodinný, Plocha užitná 237m²
Zbečno - Újezd nad Zbečnem
zpět na výpis

Ev.č.: 00733

Prodej rozestavěné stavby domu, 237m² , Újezd nad Zbečnem


REZERVOVÁNO ! Máte už dost městského ruchu, uvítáte klid na práci při opakovaném home office a přemýšlíte o žití na venkově? Máme pro Vás jedinečnou příležitost, v podobě rozestavěné stavby prostorného domu, obklopeného hustými lesy v romantickém kraji z dětství spisovatele Oty Pavla, nedaleko řeky Berounky v obci Újezd nad Zbečnem.
Stavbu zahájila v tomto roce odborná stavební firma z velmi kvalitních stavebních materiálů. Celý dům je podsklepený s možností krytého uzamykatelného stání pro dva vozy. Použití broušeného zdiva POROTHERM 38 T profi na obvodový plášť domu bylo velmi dobrou volbou, která splnila vysoké nároky na tepelný odpor i tepelnou akumulaci stěn. Na stropy byl použitý ucelený systém Wienerberger Miako, plastová okna s bezpečnostním sklem v přízemí domu mají stavební přípravu na instalaci předokenních žaluzií a na střeše je betonová krytina BRAMAC vč. originálních doplňků. V současné době je provedena hrubá stavba s elektrorozvody, přesně tak jak vidíte na fotografiích. Získáváte tak možnost dokončit si interiér přesně podle svých přání a možností. Dominantou přízemí domu je velkolepý světlý prostor s výměrou nad 50m2 s výstupem přes terasu na zahradu a s přípravou na krbová kamna. Jejich přírodní teplo a zvuk praskajícího dřeva jistě dokážou navodit příjemnou rodinnou atmosféru. Navíc, kdo ve Vaší rodině rád vaří nebo alespoň jídlo s láskou konzumuje, bude nadšený z kouzelného výhledu na protější kopce nad Berounkou. Protože v horním podkrovním patře na Vás čekají celkem čtyři ložnice s výměrami od 10 do 16m2, můžete ze samostatného pokoje v přízemí (13m2) udělat pracovnu nebo pokoj pro hosty. Počet koupelen a toalet si stále můžete přizpůsobit podle svých potřeb a některou z ložnic využít třeba jako šatnu. V suterénu, kromě garáže, je obrovská technická místnost, kde je podle PD místo na elektrokotel. Projednána je zároveň i možnost tepelného čerpadla – PD a cenovou nabídku můžeme předložit. Na dostavbu domu je nutno počítat s částkou kolem 2 mil Kč.
Láká Vás vypěstovat si vlastní zeleninu, osázet květinami okolí domu nebo zasadit tradiční strom? Na pozemku o výměře 1.236m2 jistě nebude těžké realizovat tyto sny. Na pozemku je momentálně studna, ale již v příštím roce bude přiveden do obce vodovod. Na kanalizaci si bude muset obec ještě chvilku počkat, ale díky ČOV zabezpečuje na soukromé jímky obec režim, jako kdyby zde kanalizace byla.
Pokud stále váháte, tak si představte žití v opravdovém klenotu české přírody a historie. Malou ochutnávkou může být třeba návštěva skanzenu Hamousův statek nebo okolí vodní nádrže Klíčava. V samotném Újezdu naleznete pouze malou prodejnu potravin a tzv. dětskou skupinu pro předškolní děti. V nedalekém Zbečně je malotřídka, restaurace, prodejna COOP a vlakové nádraží, kde jezdí vlaky mezi Rakovníkem a Berounem. Zavolejte a dozvíte se více, pomůžeme Vám i s financováním.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Rakovník
Plocha užitná
237 m²
Plocha zastavěná
110 m²
Počet podlaží
3
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Energetická náročnost budovy
Míst k parkování
2
Garáž
Ano
Výtah
ne
Sklep
ano
Voda
Místní zdroj
Odpad
Jímka

Lokalita
Zbečno - Újezd nad Zbečnem
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
1.263 m²
Plocha zahrady
1.153 m²
Stav objektu
Ve výstavbě
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Okraj obce
Rok výstavby
2019
Zařízený
Ne
Parkování
Ano
Počet garáží
2
Terasa
ano (25m²)
Doprava
Vlak, Dálnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.