Prodej rodinného domu 4+kk, 120 m², krásnou zahradou 1118 m² a bazénem - Žehuň

Rodinný, Plocha užitná 120 m²
Žehuň 154
zpět na výpis

Ev.č.: 14422297

Prodej rodinného domu 4+kk, 120 m², krásnou zahradou 1118 m² a bazénem - Žehuň


Toužíte po životě a odpočinku v klidné obci a přitom v dosahu města, pak je nabídka tohoto krásného zrekonstruovaného domu se zahradou přesně pro Vás.

Mám pro Vás rodinný dům nedaleko Městce Králové. Tato nemovitost je po kompletní rekonstrukci. V dispozici 4+kk s luxusní plochou cca 120 m2, pergolou kde budete trávit volné chvíle s rodinou a přáteli, naleznete zde i kůlnu. Na zahradě kromě užitných a okrasných rostlin naleznete i velký bazén.

Samozřejmostí je prostorná koupelna s rohovou vanou a samostatnou toaletu. TUV je zajištěno prostřednictvím bojleru.

Dům má vlastní studnu s dostatečnou kapacitou a je napojený na odpadní řad (vodovodní řad na hraně pozemku). Vytápění domu je prostřednictvím podlahového vytápění v kombinaci s krbovými kamny s výměníkem. Neopomenutelnou přidanou hodnotou je půda.

Wiki:
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1137, kdy řeholníci z Opatovic nad Labem postavili v Žehuni kostel a vysvětili ho spolupatronovi řádu benediktinů a německému misionáři svatému Gothardovi, při kostele od středověku stávala kostnice. Při jihovýchodním okraji Žehuňského rybníka v lokalitě "Na zámečku" stával blatný hrádek, přestavěný ve 14. - 15. století na tvrz, jejíž stavební pozůstatky se dosud objevují při vypuštění rybníka.

V obci Žehuň funguje soukromý amfiteátr, který je v provozu od června 2013. Patří firmě Projekt JF a DH.

Sportovní vyžití v obci nabízí stolní tenis. Oddíl TTC čítá 30 členů. Jeho celky zde hrají krajský přebor a okresní soutěže.

Dopravní síť:
Pozemní komunikace – Obcí prochází silnice II/328 Jičíněves - Městec Králové - Kolín. Ve vzdálenosti 2 km vede dálnice D11 s exitem 50 (Dobšice).
Železnice – Územím obce vede železniční trať 020 Velký Osek - Chlumec nad Cidlinou - Hradec Králové - Choceň. Je to jednokolejná elektrizovaná celostátní trať, doprava na ní byla zahájena roku 1870. Na území obce Žehuň leží železniční stanice Choťovice.
Veřejná doprava 2011:
Autobusová doprava – V obci měly zastávky příměstské autobusové linky Kolín-Choťovice-Žiželice (v pracovních dnech 7 spojů, o víkendu 2 spoje), Městec Králové-Kolín (v pracovních dnech 6 spojů) a Poděbrady-Žehuň-Hradčany (v pracovních dnech 7 spojů) (dopravce Okresní autobusová doprava Kolín, s. r. o.).
Železniční doprava – V železniční stanici Choťovice (katastrální území obce Žehuň) zastavují denně 4 páry spěšných vlaků.

Dům je jako stvořený pro rodinu s dětmi, které budou vyrůstat šťastné, v klidu a bezpečí obce s dobrou občanskou vybaveností.

Při prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant, který zajistí financování této nemovitosti.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Kolín
Plocha užitná
120 m²
Plocha zastavěná
135 m²
Stav objektu
Po rekonstrukci
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Sklep
ano
Telekomunikace
Internet
Voda
Místní zdroj, Studna
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Žehuň 154
Velikost
4 pokoje
Plocha pozemku
1.188 m²
Počet podlaží
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Bazén
ano
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední elektrické

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.