Ubytovací a rekreační objekt, 1600m² - Míčov-Sušice - Zbyslavec

Ubytování, Plocha užitná 1600m²
Zbyslavec 21, Míčov-Sušice
zpět na výpis

Ev.č.: 00553

Ubytovací a rekreační objekt, 1600m² - Míčov-Sušice - Zbyslavec


Máte vizi, hledáte investiční příležitost, chcete začít, nebo rozšířit své portfólio v ubytování nebo rekreaci? Pak máme přímo pro Vás plně funkční ubytovací zařízení původně vybudováno v 80.letech 20.století, které prošlo zásadní rekonstrukcí v roce 2019. Nemovitost naleznete v Železných horách, na samotě, přitom v dosahu malebné obce Zbyslavec.

Resort je vzdálen jen 22 km od Čáslavi, 18 km od Chrudimi a 21 km od Pardubic.

V přízemí naleznete: technické zázemí (prádelny, kuchyně, sklady, kanceláře, moderní vodárnu s úpravou vody s redundantním provozem, elektrické kotle, společenské prostory a sociální zařízení.

V 1.patře naleznete: 20 pokojů po 2-6 lůžkách, byt správce objektu v dispozici 2+1 s koupelnou a wc a sklad lůžkovin, toalety, sprchy (dámské - pánské).
Celková kapacita je v aktuálním nastavení 105 lůžek. Benefitem je velká půda s možností další vestavby.

Topení v celém objektu je kombinované : na pokojích a chodbě elektrické - ekonomické infračervené panely, v klubovně lze topit také v krbu. Součástí je i ústřední topení, které zajišťují elektrické kotle. Voda v objektu je z vlastního vrtu, ohřev vody je zajištěn průmyslovým bojlerem a elektrickým kotlem. V celém objektu rozveden internet prostřednictvím WiFi. Součástí objektu je venkovní bazén a velký sklep.

K nemovitosti naleží pozemek přímo u lesa s 28 dřevěnými chatkami na podezdívce se zavedenou elektřinou. Kapacita chatek je 112 lůžek, nedaleko chatek jsou umývárny a toalety.
Celý objekt má vlastní transformátor s dostatečnou dimenzí.

Celková plocha pozemků 12.018 m2.
Objekt prošel v posledních dvou letech rozsáhlou modernizací a rekonstrukcí od výměny oken, rozvodů, vybavení a instalace moderních technologií, vodárny.

Objekt je plně vybaven a provozuschopný. Možnost využití k rekreaci, jako školící středisko, ke konání konferencí, školení, seminářů, škol v přírodě, apod., neboť je zde k dispozici sál o kapacitě 80 míst, který jinak slouží pro stravování, a malá společenská místnost s krbem o kapacitě 26 míst, případně po úpravách i jako rehabilitační středisko pro osoby se sníženou pohyblivostí, po úrazech či seniory, neboť přízemí je bezbariérové. V okolí les, krásná příroda, klid a čistý vzduch.

Parkování je možné přímo u vchodu. Hosté mohou využívat uvedený bazén a hřiště přímo v resortu.

Zbyslavec je malá vesnice, část obce Míčov-Sušice v okrese Chrudim v Pardubickém kraji. Nachází se 1 km na západ od Míčova-Sušice. V roce 2009 zde bylo evidováno 33 adres.] V roce 2001 zde trvale žilo 45 obyvatel. V blízkosti vsi pramení dva pravostranné přítoky řeky Doubravy. Severozápadně od vesnice na okraji lesa pramení potok Kurvice. Severně od Zbyslavce, u místního rybníka, vyvěrá Lovětínský potok.


Kategorie
Ubytování
Okres
Chrudim
Plocha pozemku
12.018 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Samota
Rok výstavby
1980
Zařízený
Ano
Garáž
Ano
Počet domů
1
Počet lůžek
105
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální elektrické

Lokalita
Zbyslavec 21, Míčov-Sušice
Plocha užitná
1.600 m²
Počet podlaží
2
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Rekreační
Energetická náročnost budovy
Parkování
Ano
Počet garáží
2
Počet objektů
29
Ochrana
CHKO
Telekomunikace
Telefon, Internet, Satelit
Voda
Místní zdroj
Odpad
Septik

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.