Prodej bytového domu s výrobou, 1012 m2, Nový Bor

Ubytování, Plocha užitná 1012m²
Nový Bor - Pihel
zpět na výpis

Ev.č.: 00640

Prodej bytového domu s výrobou, 1012 m2, Nový Bor


Máte skvělý podnikatelský záměr či sháníte prostorný dům k bydlení, ale stále nenacházíte vhodné prostory?

Tento částečně rekonstruovaný dům má pro podnikání a bydlení, neuvěřitelně širokou škálu užití. Můžete zde realizovat projekt bytového domu nebo penzionu, provozovat ubytovnu, obchod, velkoobchod, kanceláře. Součástí prodeje je další samostatně stojící stavba (užitná plocha 152 m2) s užitím pro výrobu/sklad a další pozemky o celkové výměře 1465 m2 se současným využitím jako zahrada.

Dispozice jednotlivých podlaží a jejich využití:
1.PP (zast. plocha 155 m2; užit. plocha 124 m2) - kotelna se skladem dřeva přístupná samostatně zvenku, část sklepa je přístupná uvnitř z domu
1.NP (zast. plocha 389 m2; užit. plocha 311 m2) - chodba, 4 místnosti (kanceláře, dílny), sklady, v přízemní přístavbě sklad, 2 místnosti
2.NP (zast. plocha 276 m2; užit. plocha 220 m2) - v mezipatře wc, 2 pokoje s kuchyňkou a koupelnou, 3 velké místnosti (kanceláře)
3.NP (205 m2) - půda

Nemovitost je umístěna v klidné lokalitě rodinných domů a dalších objektů občanské vybavenosti v centrální části obce Dolní Pihel. Autobusová zastávka se nachází 50 m od domu.

K rekonstrukci na bytový nebo rekreační objekt vybízí okolní lesy s významnými přírodními a historickými památkami, rozhlednami, jeskyněmi, koupaliště u jednoho z blízkých rybníků a navazující Lužické hory.

Domluvte si prohlídku a přijeďte se podívat. Pravděpodobnost, že svému podnikatelskému snu povolíte uzdy právě v Piheli, je vysoká.

Dle zákonné povinnosti musí být uvedena hodnota energetické náročnosti budovy dle energetického průkazu budovy (PENB). Průkaz se v současné době zpracovává, dočasně je proto uvedena povinně hodnota nejhorší - G. Jakmile bude PENB dodán, bude hodnota aktualizována.


Kategorie
Ubytování
Okres
Česká Lípa
Plocha pozemku
2.006 m²
Počet podlaží
4
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Energetická náročnost budovy
G
Počet objektů
2
Doprava
Silnice, Autobus
Topení
Ústřední tuhá paliva

Lokalita
Nový Bor - Pihel
Plocha užitná
1.012 m²
Plocha zastavěná
541 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Zástavba
Obchodní a obytná
Parkování
Ano
Komunikace
Asfaltová
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.