Prodej vícegeneračního domu 1500 m2 - Velká Chmelištná, okr. Rakovník

Vícegenerační, Plocha užitná 1500 m²
Velká Chmelištná
zpět na výpis

Ev.č.: 144221099

Prodej vícegeneračního domu 1500 m2 - Velká Chmelištná, okr. Rakovník


Komplex areálu se nachází v centru obce Velká Chmelištná v okrese Rakovník. Představuje možnost vícegeneračního bydlení spojeného s podnikáním, ale i např. komunitního bydlení nebo zbudování malometrážních bytů (startovací byty), které se na realitním trhu těší nebývalému zájmu.

Nemovitosti jsou situované na rozlehlém pozemku v praktickém umístění. Velikost pozemku je 5634 m2 a sestává z těchto budov:
-Hlavní budova s několika obytnými místnostmi, s nadstandardně vybavenou velkokapacitní kuchyní, 2 rozlehlými společenskými sály a podsklepeným skladovým prostorem. Dům je zrekonstruovaný s přístavbou a novou střechou, která je pokryta kvalitní střešní krytinou Tondach. Má 2 nadzemní podlaží a obytné podkroví. Na střeše jsou umístěny 4 solární panely. Užitná plocha 906 m2, Zastavěná plocha 746 m2.
- Vedlejší budova se nachází ve fázi částečné rekonstrukce, také je pokryta kvalitní střešní krytinou Tondach. Jedná se o patrovou budovu s několika skladovými místnostmi. Užitná plocha 195 m2, Zastavěná plocha 287 m2.
- Patrová budova se suchým podkrovím byla určena pro dílnu, před ní je možnost parkování pro více automobilů. Jsou zde i prostory pro ustájení a chov hospodářských zvířat.
- Dočasný domek s novou střešní krytinou sloužil k uskladnění zahradní techniky a nářadí.
- Dočasná stavba sloužící jako sklad.

Hlavní budova je napojena na dvě jímky (9 m3 a 13 m3). Menší jímka je dle projektu připravená na umístění ČOV. Vytápění v hlavní budově je řešeno 2 kotly s regulačním programem. Kotel na pelety lze využít i pro vytápění dřevem. Další kotel je na uhlí nebo uhelné brikety.
Voda je do objektu přivedena z vrtané studny, hluboké 17 m, další studna je kopaná a je využívána jako užitková voda.

V současné době probíhá vypracování energetického štítku (PENB), proto uvádím skupinu G. Skupina bude změněna po vypracování průkazu.

Obec Velká Chmelištná se nachází ve spádové oblasti Středočeského, Plzeňského a Ústeckého kraje, přibližně 23 kilometrů od Rakovníka. Centrum obce tvoří rozlehlá náves se třemi rybníky a barokním kostelem sv. Bartoloměje. Okolní malebná krajina s borovými a smíšenými lesy, loukami a pastvinami byla pro svou krajinářskou a přírodovědeckou hodnotu zahrnuta do Přírodního parku Jesenicko.

Neváhejte mě kontaktovat pro více informací.


Kategorie
Vícegenerační dům
Okres
Rakovník
Plocha užitná
1.500 m²
Plocha zastavěná
2.407 m²
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
Voda
Studna
Odpad
Jímka

Lokalita
Velká Chmelištná
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
5.634 m²
Počet podlaží
2
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Zařízený
Částečně
Elektřina
230V, 400V
Topení
Ústřední tuhá paliva

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.