Vila 8+kk+3 koupelny (cena za m2 domu 38.611 Kč)

Vila, Plocha užitná 240m²
Slezská, Háj ve Slezsku - Jilešovice
zpět na výpis

Ev.č.: 144-12-710

Vila 8+kk+3 koupelny (cena za m2 domu 38.611 Kč)


Domov – pro každého toto slovo znamená něco jiného, pro někoho klid, útočiště, ticho a vlastní prostor. Pro jiného tuna lásky pobíhající po obývacím pokoji, věčné našlapování na hračky dětí a upatlaná okna do výše jednoho metru od země. Nebo pro vášnivého hostitele místo pro zábavu se svými přáteli.

Prodáváme dům, domov si z něj musí každý vytvořit sám, podle svých představ.
Obě obytná podlaží tohoto domu mají velkorysých 240m2. Suterén nabízí dalších 120m2 a zahrada kolem domu více než dostačujících 900m2.

Na západě si celebrity porovnávají domy podle počtů koupelen, se třemi koupelnami v domě určitě nebudete pozadu.

V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem s francouzskými okny a východem na balkón (11m2), dále pracovna a pokoj pro hosty s koupelnou a samostatnou toaletou.

Ve druhém podlaží naleznete další čtyři samostatné pokoje. Hlavní ložnici obohacuje nejen vlastní nadčasová koupelna za skleněnou zástěnou, ale také francouzská okna s východem na balkón (11m2). V tomto patře se nachází také třetí koupelna v domě a samostatná toaleta.

Ze společné chodby v druhém poschodí se nachází točité schodiště, nikoliv do nebe, ale na střešní terasu umístěnou na východ/jihovýchod. Z terasy (25m2) se můžete kochat výhledem na Hlučínskou štěrkovnu.

Celý dům je podsklepen a sklep je možno využít hned několika způsoby. Kromě (43m2) garáže se sekčními vraty nabízí také prádelnu. Dále místnost, ze které je možno udělat například vinný sklípek, ale také prostor s francouzskými okny, kde je možné vybudovat letní kuchyni, saunu, domácí posilovnu, či kino. Z francouzských oken vyjdete rovnou na zahradu.

Dům nabízí možnost dvougeneračního bydlení. Jednoduchou úpravou jedné ze dvou koupelen vytvoříte v 2NP obývací pokoj s kuchyní, jako je v přízemí domu.

Díky této lokality si užijete naprostý klid a soukromí, ale zároveň máte na dosah okolní města. Autem dojedete za 12 minut do Ostravy, 10 minut do Hlučína a 20 minut do Opavy.

Veškeré bližší informace Vám ráda poskytnu na prohlídce domu.


Kategorie
Vila
Okres
Opava
Plocha užitná
240 m²
Plocha nebytových prostor
120 m²
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Počet garáží
1
Terasa
ano (25m²)

Lokalita
Slezská, Háj ve Slezsku - Jilešovice
Velikost
5 a více pokojů
Plocha pozemku
900 m²
Stav objektu
Po rekonstrukci
Typ domu
Patrový
Energetická náročnost budovy
G
Míst k parkování
4
Garáž
Ano
Balkón
ano (14m²)
Sklep
ano (120m²)

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.