Pronájem, Byty 2+1, 45m² - Ostrava - Bělský Les

2+1, Plocha užitná 45m², Osobní vlastnictví
Ladislava Hosáka 1008/27, Ostrava - Bělský Les
zpět na výpis

Ev.č.: 00127

Pronájem, Byty 2+1, 45m² - Ostrava - Bělský Les


Znáte Bělský les, zvaný též Studna? Pojďme si o něm něco říct.
Bělský les je lesní porost rozkládající se na ploše 160 hektarů. Na počátku 20. století začala nabývat na významu rekreační funkce a v 70. letech byla severní část lesa postupně přebudována na lesopark s minigolfem a dětským hřištěm. V severozápadní části se nachází letní koupaliště Vodní svět a ve střední části lesa byl zřízen areál zdraví s dlouhým běžeckým okruhem. Na jižním okraji lesa, v zástinu bukového porostu, je malebné místo s lesním pramenem a kapličkou, nazýváno Starobělské Lurdy, vybudované z vysokopecní strusky. Široké lesní cesty vybízí k projížďce na kole nebo v zimě pro změnu k běhu na lyžích.
A teď si představte, že bydlíte v bytě, pouhých 500 metrů od tohoto jedinečného místa. V ostravské části nazvané právě Bělský Les.
Je to fajn představa?
Pak Vám s radostí blíže představím moderní bytovou jednotku 2+1 o výměře 45 m² v kompletně revitalizovaném domě. V bytě proběhla rekonstrukce, která obsáhla novou elektřinu, plovoucí podlahy a elegantní kuchyňkou linku. I přes dostatek místa v lince Vás jistě potěší vestavěná spíž, do které schováte spoustu dalších věcí. A moderní masážní sprchový kout je takovou třešničkou na nově dokončené koupelně s toaletou. Orientace na jih zajistí dostatek sluníčka po celý den a hlavně skvělý výhled na okolní zeleň. Na celkovou dispozici bytu můžete nahlédnout do přiloženého půdorysu. Byt je nabízen k pronájmu nezařízen.
Ideální je i umístění. Veškerá občanská vybavenost v pěším dosahu – na tramvaj to máte 5 minut, stejně tak supermarkety Billa, Penny, Lidl, Albert, MŠ, ZŠ, lékárna, sportovní centrum a mnoho dalšího. Je zde také možnost pronájmu garážového stání anebo lze parkovat přímo před domem.
Zaujala Vás tato nabídka? Domluvte si se mnou prohlídku, na které Vás rád provedu a seznámím s podrobnostmi.


Kategorie
Byty 2+1
Okres
Ostrava-město
Plocha užitná
45 m²
Podlaží umístění
7
Budova
Panelová
Umístění objektu
Klidná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Lokalita
Ladislava Hosáka 1008/27, Ostrava - Bělský Les
Vlastnictví
Osobní
Počet podlaží
9
Stav objektu
Po rekonstrukci
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obytná
Zařízený
Ne
Výtah
ano
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Ústřední dálkové

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.