Pronájem luxusního bytu 2+kk, 55m² - Praha - Libeň

2+kk, Plocha užitná 55m², Osobní vlastnictví
Kurta Konráda 2517/1, Praha - Libeň
zpět na výpis

Ev.č.: 00815

Pronájem luxusního bytu 2+kk, 55m² - Praha - Libeň


Chcete bydlet v luxusním bytě právě dokončené moderní rezidence, kde se architektonická nápaditost snoubí se splněnými nároky na opravdu moderní bydlení?

Nemusíte hned přemýšlet o koupi a financování nového bytu, a přesto se můžete nastěhovat a okamžitě si začít užívat všeho, co toto nové bydlení umí:

RELAX v příjemném prostředí nového domova i ve společných prostorách s proskleným atriem plným zeleně. Byt Vás při každém návratu domů uvítá naladěn na Vaši notu a příjemně se postará o Vaše pohodlí. Má k tomu ty nejlepší předpoklady: podlahové topení v celém bytě, systém rekuperace s preferovanými intervaly výměny vzduchu, posuvná hliníková okna s izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi na dálkové ovládání.

RYCHLOST. Do centra města a zpět během chvilky díky tramvajové zastávce hned u domu nebo stanici metra Českomoravská, vzdálené jen 4 minuty chůze. Tedy pokud se neplánovaně nezdržíte v jednom ze stovky obchodů obchodního centra Galerie Harfa, které budete míjet. Náskok získaný díky čtyřem výtahům v domě v takovém případě určitě nedoženete.

REPREZENTACE. Dobrá adresa, designová stavba a zázemí služeb přímo v domě. Čekáte zásilku, ale čekání si dovolit nemůžete? Balíček za Vás převezme recepční. Zazvonil nečekaný host, kterého se nehodí pozvat do bytu? Vezměte ho do kavárny v přízemí! Nebo se od něj necháte pohostit v restauraci také přímo v rezidenci?

REGENERACE. Nedaleký park Podviní a říčka Rokytka dokáže příjemně překvapit nejen běžce, kteří si tu brzy najdou své pravidelné trasy v přírodě, ale i dobrodruhy, kteří popustí uzdu adrenalinu v lanovém centru nebo příznivce kultury a společenských akcí. Atraktivní kulturní a sportovní program nabízí také známá O2 aréna.

RADOST z dobré volby, která Vám dá ze života víc.

Do interiéru, funkčně promyšleného do posledního detailu, nezbývá než doplnit individuální zařizovací předměty podle Vašich představ. Naše videoochutnávka Vám při tom může být inspirací. Spotřebiči vybavená kuchyňská linka a prostorné vestavěné skříně v chodbě a v ložnici jsou zde pro Vás už nachystané.

Samozřejmostí je vlastní parkovací stání v suterénu, které je již zahrnuto v ceně nájmu, stejně tak jako samostatný sklep o velikosti 4 m². Napište či zavolejte a domluvte si prohlídku. A třeba se Vám poštěstí, že budete první návštěvou ve svém novém bydlení.


Kategorie
Byty 2+kk
Okres
Hlavní město Praha
Plocha užitná
55 m²
Počet podlaží
9
Stav objektu
Novostavba
Zástavba
Obchodní a obytná
Energetická náročnost budovy
Garáž
Ano
Výtah
ano
Doprava
Vlak, MHD
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové

Lokalita
Kurta Konráda 2517/1, Praha - Libeň
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
60 m²
Podlaží umístění
4
Budova
Skeletová
Rok kolaudace
2020
Zařízený
Ne
Počet garáží
1
Sklep
ano (4m²)
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.