Pronájem bytu 2+kk, 44 m², Praha - Nusle

2+kk, Plocha užitná 44m², Osobní vlastnictví
Jaurisova 1500/21, Praha - Nusle
zpět na výpis

Ev.č.: 00606

Pronájem bytu 2+kk, 44 m², Praha - Nusle


V tradičním nuselském činžáku se nachází námi nabízený byt dispozice 2+kk o rozloze 44 m2. Byt je ve stavu spíše před rekonstrukcí, a proto se v něm bude dobře bydlet někomu nenáročnému, kdo má třeba rád retro, nebo si zkrátka nemůže dovolit dražší pronájem, protože cena je hlavní výsadou bytu.
Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží z šesti. Výhodou je poměrně velký úložný prostor v chodbě (vestavěná skříň) a hlavní pokoj o rozloze pěkných 18m2. Kuchyňská linka už něco pamatuje, i přesto tady ovšem uvaříte vše, co potřebujete. Koupelna je také původní, ale je prostorná. Vodu zde ohřívá karma. Vytápění v bytě zajišťují plynová kamna "vafky" - plynové spotřebiče v bytě jsou samozřejmě pravidelně revidovány.
Majitel tohoto bytového domu se pečlivě stará, aby bydlení v domě bylo komfortní a bezpečné. Přestože lokalita by se dala už považovat za centrum Prahy nebo přinejmenším jeho okraj, v bytě je klid díky orientaci oken do vnitrobloku. Takže blízkost tramvajové zastávky, ze které jste během 12ti minut na Václavském náměstí, pro vás bude pouze benefit, nikoliv zdroj hluku. Pro větší relax můžete zamířit do přilehlého parku Jezerka, který se rozprostírá na 3,5 hektarech zeleně. Najdete zde třeba dětské hřiště, dopravní hřiště a podle pověstí snad i pramen, ve kterém se koupávala kněžna Libuše se svými družkami. V okolí je samozřejmě i množství hospůdek, kaváren, za jedním rohem je pekařství, za druhým řeznictví, vinotéka a hromada dalších obchůdků, které bývají pro čtvrti, jako jsou Nusle, typické. Zkrátka vše zařídíte a koupíte v blízkém okolí. A pokud byste přeci jen museli zajet někam mimo Nusle, můžete kromě auta využít například tramvaj, autobus nebo vlaky jedoucí z blízkého nádraží Vršovice.
Nájemné za byt je 8.860 Kč/měsíc + služby 1.350 Kč/měsíc/ 1 osoba (druhá osoba + 570 Kč/měsíc) + vlastní spotřeba elektřiny cca 500,- Kč + vlastní spotřeba plynu cca 700,- Kč. Máte možnost bydlet na dobrém místě za dobré peníze, tak neváhejte, a domluvte si prohlídku.


Kategorie
Byty 2+kk
Okres
Hlavní město Praha
Plocha užitná
44 m²
Počet podlaží
6
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Poloha objektu
V bloku
Energetická náročnost budovy
G
Výtah
ano
Telekomunikace
Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Lokální plynové

Lokalita
Jaurisova 1500/21, Praha - Nusle
Vlastnictví
Osobní
Plocha podlahová
44 m²
Podlaží umístění
4
Budova
Cihlová
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Částečně
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.