Pronájem komerčního prostoru, 109m2, Praha 7- Holešovice

Kanceláře, Plocha užitná 109m²
Přístavní, Praha - Holešovice
zpět na výpis

Ev.č.: 00619

Pronájem komerčního prostoru, 109m2, Praha 7- Holešovice


Hledáte pro své podnikání komerční prostor se vstupem přímo z ulice? Kanceláře, výdejní místo, vzorková prodejna, opravna obuvi nebo jiné služby - k tomu všemu by byl nabízený prostor o rozloze 109 m2 v přízemí činžovního domu více než vhodný. Bezbariérový vstup s výlohou, respektive dva vstupy, jsou z ulice Přístavní v Holešovicích. Přední část prostoru, která je z větší části prosklená, tvoří 2 propojené místnosti - ty lze menší stavební úpravou předělat na jeden velký, otevřený prostor. V zadní části je pak zázemí: menší místnosti (kancelář, sklady), kuchyňka, toaleta (2x) a koupelna se sprchovým koutem. Prostory jsou vybaveny tak, jak vidíte na fotografiích (výměry na pláncích jsou přibližné). Dále je v prostoru instalovaný elektronický zabezpečovací systém a plynový kotel, kterým je zajištěno vytápění.
Co se lokality týče, jedná se o klidnější ulici v jinak rušné části Holešovic. Vždyť "magistála" Komunardů, která je plná kaváren, obchůdků, restaurací a dalších podniků, je pouhých 50m od zmiňovaných prostor. Zastávky tramvají Dělnická nebo U Průhonu jsou vzdáleny cca 100m.
Nájemné za celý prostor je 24.000 Kč + záloha na poplatky za služby 1.000 Kč + vlastní spotřeba el. energie (cca 2.000 Kč) a plynu (cca 5.000 Kč).
Hledáme dlouhodobého a solidního nájemce. Přijďte na prohlídku a sdělíme vám více podrobností. Prostor je k dispozici ihned.
Není vhodné pro gastro provoz.


Kategorie
Kanceláře
Okres
Hlavní město Praha
Plocha podlahová
109 m²
Budova
Cihlová
Poloha objektu
V bloku
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Částečně
Výtah
ne
Telekomunikace
Telefon, Internet
Voda
Dálkový vodovod
Plyn
Plynovod
Topení
Lokální plynové

Lokalita
Přístavní, Praha - Holešovice
Plocha užitná
109 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Typ domu
Patrový
Umístění objektu
Rušná část obce
Energetická náročnost budovy
G
Bezbariérový
ano
Komunikace
Dlážděná, Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.