Pronájem, Výroba, 319m² - Mosty u Jablunkova

Výroba, Plocha užitná 319m²
Mosty u Jablunkova
zpět na výpis

Ev.č.: 00170

Pronájem, Výroba, 319m² - Mosty u Jablunkova


Rozjíždět dnes nové podnikání, bývá často velkým oříškem. Proč si to tedy nezjednodušit a nepřevzít již fungující a prosperující podnik?

Přesně k tomu vybízí tento areál pily v Mostech u Jablunkova. Poloha tohoto areálu je více než strategická, když vezmeme v úvahu, že pila stojí hned vedle vlakové stanice na hlavním koridoru mezi Českou a Slovenskou republikou – Košicko-bohumínské dráze. Dobrá dostupnost je také po silnici, kdy se v blízkosti nachází rychlostní komunikace. Samozřejmostí je i příjezd po obecní asfaltové cestě.

Na ploše 319 m² se rozkládá hlavní výrobní hala, kde najdeme i kancelář pro administrativu a zázemí pro zaměstnance. Mezi další objekty areálu patří například silo nebo skladovací haly a prostory.

Součástí pronájmu je i následující vybavení: z pil zde najdeme třeba pásovou, rozmítací, omítací, vykrajovací, hoblovací a nebo hranolovou pilu. Dále je součástí vybavení nakládač Komatsu, vysokozdvižný vozík, stepkovač a také bruska pásových a okružních pil a mnoho dalšího.

Pila je v provozu již od roku 1993 a má tak za sebou letitou praxi. Samozřejmostí je i přenechání stávajících zakázek a obchodních partnerů, kterých se za historii této pily nasbíralo nespočet.

Celý areál je oplocený, voda je zde řešena obecním vodovodem a kanalizace formou žumpy. Součástí pronájmu jsou také přilehlé pozemky o celkové rozloze 25 695 m². Většina plochy areálu je zpevněná.

Už se vidíte při práci v tomto podniku? Tak vezměte telefon a domluvte si prohlídku ještě dnes.


Kategorie
Výroba
Okres
Frýdek-Místek
Plocha pozemku
26.014 m²
Podlaží umístění
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obchodní a obytná
Zařízený
Ano
Výtah
ne
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Elektřina
230V
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Lokalita
Mosty u Jablunkova
Plocha užitná
319 m²
Počet podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Centrum obce
Energetická náročnost budovy
G
Parkování
Ano
Komunikace
Asfaltová, Neupravená
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Jímka

Máte zájem o nějaké další informace?


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.