• Klienti doporučují
  • Partner při koupi nemovitostí
  • Makléř má zkoušku realitního zprostředkovatele
  • Realitní makléř
  • Makléř je pojištěn

Video prohlídky nemovitostí

O reality jsem se začal zajímat již před dvaceti lety, kdy jsem získával první zkušenosti jako soukromý investor, přesto že mojí hlavní pracovní náplní byl prodej průmyslové chemie a nářadí. V roce 2014 jsem se rozhodl věnovat realitnímu obchodu na 100% a založil rodinou realitní společnost Stereo reality, která po pěti letech úspěšného podnikání spojila své síly s partou finančních poradců ze společnosti 4fin a nyní tvoříme jeden team, který nabízí klientům komplexní profesionální servis, na kterém jsem si zakládal vždy během celé své profesní kariéry.

Moje služby

Váš exklusivní makléř

Získáte exklusivně svého makléře, který s Vámi bezpečně projde celou obchodní transakci od prvního setkání až po předání nemovitosti novému..

Více informací

Home staging

Home Staging je umění přípravy nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu. Cílem je zvýšení..

Více informací

Profesionální realitní fotograf

​​Vzhledem k tomu, že až  osmdesát pět procent kupujících uvidí svou novou nemovitost prvně na fotografii, kladli jsme na výběr..

Více informací

Inzerce na realitních serverech

Vaši nemovitost vkládáme na všechny partnerské inzertní portály. Inzeráty pravidelně aktualizujeme, aby naše nabídka byla vždy aktuální a v..

Více informací

Průkazy PENB

V rámci našich ALL INCLUSIVE služeb můžete vypracování energetického štítku budovy získat za velmi zajímavých cenových podmínek a..

Více informací

Financování nemovitostí, hypoteční servis

Vzhledem k tomu, že financování bydlení je jeden z nevětších závazků, které za život realizujeme, je pro nás velmi důležité vědět, že..

Více informací

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.