Webové stránky jsou v rekonstrukci. Aktuální nabídku najdete na webu sreality.cz

Novostavba bytu 2+kk, 71m2 v Rezidenci Obřanská v Maloměřicích

  • 2+kk, Plocha užitná 71 m², Osobní vlastnictví
  • Obřanská 340/135, Brno - Maloměřice
7 362 500 Kč
C_2 - Photo
3_KK_e
3_KK_a
3_KK_c
3_KK_b
C_10 - Photo
+ 8 dalších
3C_detail
rezidence_obranska_pdf_3C
C_5 - Photo
C_4 - Photo
C_1 - Photo
C_8 - Photo
C_9 - Photo
C_14 - Photo

Videoprohlídky

Ev.č.: 14431178

Novostavba bytu 2+kk, 71m2 v Rezidenci Obřanská v Maloměřicích

Soukromí, vysoký standard, rezidenční bydlení, vlastní parkovaní a v blízkosti centra města.

Těmito hodnotami jsem Vám chtěl přestavit Vaše nové bydlení v Rezidenci Obřanská v Maloměřících, kde se Vám bude velmi příjemně žít a kvalitně bydlet.

Chtěli byste ve svém novém domově zažívat klid a pohodu, a přesto mít na dosah ruch města? Rezidence Obřanská splní vaše přání. Tento menší bytový dům v klidné čtvrti Brna s výbornou dopravní dostupností do centra i dál nabízí sedm bytů v dispozicích od 1+kk po 4+kk. Většina bytů je orientována do odpočinkové zóny zahrady s vzrostlou okolní vegetací. Celý vnitřní prostor zahrady bude oddělen od ulice rolovacími vraty pro vaše bezpečí a soukromí.

Rezidence Obřanská vám nabídne bydlení v sedmi bytech v klidné čtvrti Brna v blízkosti centra. Brno – Maloměřice-Obřany se rozkládají na severovýchodním okraji Brna po obou březích řeky Svitavy a představují vstupní prostor do nejjižnější části CHKO Moravský kras.

Rezidence je do ulice charakteristická svou navrženou fasádou z cihelných pásků, která zaručuje bezúdržbovost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Parter domu je podržen zvoleným materiálem (obkladové desky Fundermax). Z ulice je přístupná samostatná komerční jednotka. Většina bytů má přímý výstup do venkovního prostoru, v horních patrech pomocí zastřešených teras.

Samozřejmostí všech bytů je vysoký standard vybavení, do kterého patří například velké terasové dveře, vinylové podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, předokenní elektrické žaluzie a další. Všechny zařizovací předměty v koupelnách a na WC nesou názvy známých značek, jako jsou JIKA, LAUFEN, GROHE, KLUDI apod.

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku ve střední zastřešené části vnitrobloku, s kapacitou 8 míst. Střecha je zároveň využívána pro pochází terasy z bytů a také zastřešení přechodové části z parkování do rezidence, takže při deštivém počasí se domů při vysednutí z auta dostane bez jediné kapky deště. Zahrada v zadní části pozemku je využívána jako dětské hřiště a park s možností aktivního trávení volného času. Zadní část pozemku je zamýšlena jako klidová část se vzrostlou zelení v přímé vazbě na nábřeží řeky Svitavy.

Neváhejte mě kontaktovat, dohodnout se na termínu setkání v kanceláři nebo přímo na místě, kde Vám vše rád přestavím a ukáži, jak bude vypadat Vaše nové bydlení v Rezidenci Obřanská.

KategorieByty 2+kk
LokalitaObřanská 340/135, Brno - Maloměřice
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná71 m²
Plocha podlahová59 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok kolaudace2024
Rok výstavby2023
Energetická náročnost budovyB   Stáhnout PENB
ZařízenýNe
Míst k parkování1
ParkováníAno
Výtahne
Terasaano (12 m²)
Sklepano (1 m²)
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelová televize
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníPodlahové

Máte zájem o další informace

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme.

Jméno a příjmení
Telefon
E-mail
Text zprávy