Prodej vily 164 m², se zahradou 465 m², terasou 132 m², bazénem a dvojgaráží, Předboj

Rodinný, Plocha užitná 164 m²
Jižní Stráň 481, Předboj
zpět na výpis

Ev.č.: 14422512

Prodej vily 164 m², se zahradou 465 m², terasou 132 m², bazénem a dvojgaráží, Předboj


Pokud milujete letní dovolené u moře, zároveň chcete žít v Česku a od svého obydlí očekáváte jednoduchou přímočarou krásu, pak by tato nemovitost neměla uniknout Vaší pozornosti.

Jakmile totiž překročíte práh tohoto domu, rázem se přenesete do atmosféry prosluněného Středomoří. Mám pro Vás ovšem skvělou zprávu. Tahle nádherná vila leží jen 22 km od centra Prahy.

Krásné minimalisticky čisté moderní linie, přírodní materiály, žádná opulence, nepopsatelně klidná atmosféra, prosluněná zahrada a střídmý luxus.
Takto bych jednoduše definoval své vnímání návštěvy této vily na úplném okraji obce Předboj vzdálené 5 kilometrů od severní hranice Prahy.
Sídlo je součástí architektonicky jednotně koncipovaného a zároveň pro cizí návštěvníky uzavřeného areálu tvořeného nízkými rodinnými vilami, který přímo sousedí s golfovým a hotelovým Yard Resortem. Obyvatelé vil mají automatické bezplatné členství v golfovém klubu Yard Resort GC a mohou využívat 9 jamkové golfové hřiště jako bonus k už tak úžasnému bydlení. Jestliže si potrpíte na skvělé gastronomii v pohádkovém prostředí, můžete k těmto účelům využívat místní Café restaurant Ke Tvrzi.

Stavba vily byla dokončena před dvěma lety a ani na stavebních materiálech, ani na vybavení domu se rozhodně nešetřilo. Vila je vytvořena a postavena z prvotřídních materiálů, což platí i o jejím vybavení. Všechny vestavby jsou v domě vytvořeny na míru.
Vstupem na terasu domu se Vám otevře dokonalý výhled na panoramata vzrostlých stromů v dáli, rybník a krásně upravené sousední zahrady a vilky. Terasa je harmonicky propojena se zahradou, která za dva roky stihla dorůst do současné podoby. I přítomnost bazénu, jenž je osolený jaderskou solí, úžasně dolaďuje onu zmiňovanou středomořskou atmosféru. Úžasná přidaná hodnota stavby je i v tom, že je na úplném okraji resortu, takže je ze dvou stran zcela bez sousedů.

Text, který jste dočetli až sem, se Vám možná zdá být psaný ve velkých superlativech. Jenže tato nemovitost a její okolí skutečně takové jsou. Tahle vila je totiž dokonalost v každém ohledu.


Kategorie
Rodinné domy
Okres
Praha-východ
Nízkoenergetický
ano
Plocha pozemku
1.098 m²
Plocha zahrady
465 m²
Stav objektu
Novostavba
Typ domu
Přízemní
Umístění objektu
Okraj obce
Rok kolaudace
2020
Energetická náročnost budovy
Míst k parkování
3
Garáž
Ano
Rozměry - výška stropu
2,65 m
Bazén
ano (31 m²)
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální elektrické

Lokalita
Jižní Stráň 481, Předboj
Velikost
4 pokoje
Plocha užitná
164 m²
Plocha zastavěná
268 m²
Počet podlaží
1
Budova
Cihlová
Poloha objektu
Samostatný
Zástavba
Obytná
Rok výstavby
2019
Zařízený
Částečně
Parkování
Ano
Počet garáží
2
Terasa
ano (132 m²)
Sklep
ano (6 m²)
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace

Máte zájem o nějaké další informace


Zanechte nám na sebe kontakt
a my se Vám co nejdříve ozveme.